Правила повернення товару

Компанія «Ізолон-Вест» не перший рік поставляє на український ринок товари для звукоізоляції і віброізоляції різного призначення. У нас ви можете замовити будь-які обсяги матеріалів, готові панелі поштучно і комплектом для поліпшення звукоізоляції без ризиків і переплат!

Гарантія 3 місяці на товари виробника «isolon-west»!
Ми ретельно стежимо за якістю вироблених матеріалів і готових виробів на всіх етапах виробництва, щоб Ви могли максимально ефективно використовувати нашу продукцію за призначенням протягом всього терміну експлуатації. Перед відправкою клієнту всі матеріали і готові вироби проходять контрольну передпродажну перевірку якості.

На всі товари, вироблені на потужностях компанії «Ізолон-Вест» діє гарантія 3 місяці. Протягом цього часу, за умови дотримання правил експлуатації виробів, ми гарантуємо можливість ремонту, відновлення споживчих якостей продукції в рамках діючої гарантії від виробника. Гарантійні зобов'язання не поширюються на вироби з природним зносом, вичерпанням ресурсу, ушкодженнями, викликаними використанням не за призначенням.

Умови повернення, обмін товарів.

Протягом 14-ти днів з моменту покупки товарів в нашому інтернет-магазині. Ви можете обміняти товар неналежної якості на аналогічний або схожий за характеристиками, повернути з компенсацією вартості покупки.

Коротенько розглянемо умови обміну, повернення непродовольчих товарів. Більш детальну інформацію про можливості пред'явлення рекламацій можна знайти в оригінальному тексті Закону «Про захист прав споживачів».

Можна повернути / обміняти товари:

Без слідів використання (подряпини, надриви, відколи, потертості і т. п.).
Товари, які не були здійснені на замовлення.
Товари, які не продавалися на відріз.
Повністю укомплектовані, в непошкодженій упаковці, на якій збережено маркування, ярлики.
Протягом 14-ти днів з моменту покупки, при наявності товарного чека з датою, іншого датованого документа про оплату.


Не можна повернути / обміняти товари:

Згідно статті 9 закону України «Про захист прав споживачів»

Зі слідами експлуатації, спроб різного роду модифікацій.
Товари, які були зроблені / привезені під замовлення.
Товари, які продаються на відріз або вирізаються по кресленнях замовника.
Змінили колір, форму під впливом хімічних, фізичних факторів.
Належної якості, виготовлені за індивідуальним замовленням.
Після закінчення 14-ти днів з моменту покупки.
При відсутності товарного чека, квитанції про оплату.


Увага! Не здійснюється обмін конструкцій, виготовлених на замовлення, а також відрізів рулонних акустичних, звукоізолюючих матеріалів належної якості. Враховуйте цей нюанс при здійсненні покупок!

Ми ретельно готуємо товар до відправки, пакуємо його таким чином, щоб мінімізувати можливість пошкоджень в процесі транспортування. Рекомендуємо уважно оглянути посилку при отриманні. При порушенні цілісності упаковки, виявленні пошкодження виробів, невідповідності вмісту того, що заявлено в транспортній накладній, Ви маєте право відмовитися від отримання посилки у відділенні транспортної компанії, повернути товар кур'єру до оплати.

Як повернути, обміняти товари, замовлені в інтернет-магазині «Ізолон-Вест»?

Щоб оформити повернення, обмін, заявку на гарантійне обслуговування, у Вас повинен бути товарний чек або інший документ, що підтверджує оплату. Уточнити нюанси процедури Ви можете через форму зворотного зв'язку на сайті, в телефонному режимі.

Наші менеджери оперативно розглянуть заявку, і проінструктують Вас щодо подальших дій. Ми індивідуально підходимо до обслуговування кожного клієнта, завжди готові запропонувати компромісний варіант вирішення питання!

Есть вопросы, не знаете, что выбрать?
Напишите нам и мы поможем подобрать Вам необходимый материал!